piątek, 22 sierpnia 2014

ŚLEDŹ + ZIEMNIAKI W MUNDURKACH :D

Składniki:

-7 szt.fileta śledziowego matias
-2 średnie cebule
-200 g jogurtu typu greckiego
-1/2 cytryny
-sól,cukier ( po 1 łyżeczce)
-ziemniaki

Wykonanie:

Śledzie moczymy w zimnej wodzie ok.30 minut.Następnie wykładamy je na talerz i skrapiamy je sokiem z cytryny.Cebulę kroimy w piórka,posypujemy ją sola i cukrem.
Na śledzie układamy cebulę oraz jogurt.
Podajemy z ziemniakami ugotowanymi w mundurkach.
Smacznie i prosto,polecam.smacznego :D















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz