niedziela, 8 czerwca 2014

FILET Z KURCZAKA W CIEŚCIE +MIZERIA Z POMIDORÓW

Składniki:

-2 filety z kurczak
-olej do smażenia

Ciasto:

-1 jajo
-3 łyżki mąki
-3 łyżki mleka
-przyprawy (vegeta,pieprz czarny,pieprz cayenne,curry,słodka papryka,czosnek granulowany)

Wszystkie składniki na ciasto dokładnie mieszamy.Filety lekko rozbijamy,moczymy w gęstym cieście i smażymy na złoty kolor.

Dziś podane były z mizerią  z pomidorów,cebuli,pieprzem,solą oraz śmietaną.

Szybki i pyszny obiad.Smacznego.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz