Składniki:
-2 filety z kurczak
-olej do smażenia
Ciasto:
-1 jajo
-3 łyżki mąki
-3 łyżki mleka
-przyprawy (vegeta,pieprz czarny,pieprz cayenne,curry,słodka papryka,czosnek granulowany)
Wszystkie składniki na ciasto dokładnie mieszamy.Filety lekko rozbijamy,moczymy w gęstym cieście i smażymy na złoty kolor.
Dziś podane były z mizerią z pomidorów,cebuli,pieprzem,solą oraz śmietaną.
Szybki i pyszny obiad.Smacznego.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz