Składniki:
-3 papryczki czerwone-słodkie
-5 pomidorów
-1 puszka czerwonej fasolki
-pęczek rzodkiewek
-1 czerwona cebula (dziś użyłam białej)
-2 łyżki śmietany lub serka mascarpone
-przyprawy: sól morska,pieprz świeżo zmielony.
Wykonanie:
Warzywa myjemy,obieramy i kroimy.
Łączymy wszystkie składniki,przyprawiamy i gotowe.
Polecam,smacznego :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz