Składniki:
-pół główki sałaty
-pół ogórka szklarniowego
-6 ogóreczków konserwowych
-szczypiorek (cały z cebulkami)
-1 puszka groszku konserwowego
-sól,pieprz,śmietana,koperek.
Wszystkie składniki łączymy,przyprawiamy i gotowe.
Smacznego :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz