Składniki:
-3 piersi z kurczaka
-250g pieczarek
-300g mrożonego szpinaku
-1 cebula
-4 ząbki czosnku
-3 serki topione (małe trójkąciki)
-przyprawy (vegeta,pierz cayenne )
Wykonanie:
Cebulę oraz pieczarki kroimy,podsmażamy na małej ilości oleju (2 łyżki),dodajemy czosnek przeciśnięty przez praskę oraz szpinak.
Następnie dodajemy przyprawy oraz serek topiony.
Dusimy całość ok.15 minut.
Piersi z kurczaka rozbijamy na cienki kotlet i nakładamy farsz.
Zawijamy,układamy w naczyniu żaroodpornym i zapiekamy w piekarniku ok.20 minut-180C.
Smacznego :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz