-6 jaj
-1/2 szkl.cukru
-3/4 szkl. mąki (pszennej lub tortowej)
-1/4 szkl.ziemniaczanej
-1/4 gorącej wody
Wykonanie:
Oddzielamy białka od żółtek.Białka ubijamy na sztywno.
Następnie ucieramy żółtka z cukrem oraz dodajemy gorącą wodę.
Łączymy ostrożnie białka z żółtkami oraz z mąkami.Delikatnie mieszamy wszystko łyżką.
Wlewamy do tortownicy wyłożonej papierem do pieczenia (samo dno),boki niczym nie smarujemy.
Pieczemy ok.40 minut (180C). (piekarnik nagrzany ,góra-dół,bez termoobiegu)
Po upieczeniu ciasta opuszczamy go pionowo z odległości ok.50cm w dól (na podłogę lub stół).
Biszkopt w ten sposób będzie wyrównany i nie osiądzie :D
Zawsze wychodzi !!! :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz