niedziela, 11 maja 2014

PAPRYKOWY BIGOS

Składniki na duży garnek:

-3 filety z kurczaka
-3 cebule
-4 ząbki czosnku
-przecier pomidorowy (ok.100g)
-1 puszka pomidorów bez skórki
-1 puszka fasolki czerwonej
-mała puszka kukurydzy
-pieczarki (500g)
-3 marchewki
-1 kg ziemniaków (baby)
-900g papryki mrożonej (w trzech kolorach)
-przyprawy (vegeta,pieprz,hot chilli,pietruszka i koperek suszony,pieprz cayenne,carry)
-olej do smażenia

Wykonanie:

Cebulę kroimy w piórka,czosnek wyciskamy przez praskę,szklimy to w garnku na oleju.
Dodajemy pokrojone filety w paseczki,doprawiamy i podsmażamy całość.
Następnie dodajemy pieczarki,paprykę,ziemniaki pokrojone w kostkę,pomidory,kukurydzę,fasolkę oraz marchew.
Na końcu dodajemy przecier pomidorowy,wszystko delikatnie mieszamy i dusimy pod przykryciem do miękkości składników.
Typowe danie jednogarnkowe :D
Danie bardzo szybkie,łatwe,smaczne oraz wydajne.
Polecam gorąco jako obiad lub ciepłe danie na imprezę.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz