sobota, 3 maja 2014

ŚLIWKOWE SAKIEWKI

Składniki:

-1 op.ciasta francuskiego
-4 śliwki ( jedna połówka śliwki na 1 sakiewkę)
-1 białko
-łyżeczka cynamonu i cukru


Wykonanie:

Ciasto wyjmujemy z opakowania ,tniemy na równe kwadraty (mi wyszło 8 szt.)
Na każdy kwadracik kładziemy połówkę śliwki (otworkiem do góry) i posypujemy je cukrem i cynamonem.Zamykamy każdy kwadracik jak sakiewkę (łączymy 4 wierzchołki razem).
Kładziemy ja na blachę wyłożoną papierem i do pieczenia.Smarujemy rozmąconym białkiem.
Pieczemy ok.25 minut (180C).
Prosta,szybka i smaczna słodka przekąska.Polecam,smacznego :D

Sakiewki takie można robić z innymi ulubionymi owocami
lub w innej wersji jako przekąski,np. ze szpinakiem,cebulką i pieczarkami,z krewetkami,z szynka i z żółtym serem  ...........




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz