czwartek, 1 maja 2014

PIECZONE UDKO Z KASZĄ GRYCZANĄ,JAJKIEM I FASOLKĄ SZPARAGOWĄ

Składniki:

(na 2 osoby)
-2 udka
-1 woreczek kaszy gryczanej (100g)
-ok.300g fasolki szparagowej
-4 jaja
-przyprawy

Wykonanie:

Udka myjemy,przyprawiamy (vegeta,pieprz cayenne,carry,czosnek w proszku),układamy na blaszkę wyłożona folia aluminiową i pieczemy ok.40 minut w 180C.
Kaszę,fasolkę oraz jaja gotujemy i studzimy.Następnie łączymy te składniki i doprawiamy do smaku (pieprz,papryka,koperek suszony).
Smacznego :D








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz